Piękne, oryginalne paznokcie

Mają wszelkie możliwe kształty i kolory. Stosowane są zwłaszcza latem, kiedy kobiety szczególnie cenią sobie różnorakie ozdoby do paznokci. Kosmetyczki z doświadczeniem wiedzą jednak, że takie uzupełnienie manicure jest niezwykle popularne również w czasie przygotowań do sylwestra oraz podczas karnawału. Wówczas można sobie pozwolić na bardziej świecący look, wyróżniający się w tłumie oraz połyskujący w świetle dyskotekowych lamp.

Wówczas właśnie ozdoby do paznokci stosowane są na potęgę. Jak wyglądają? To przede wszystkim brokat, ale również różnego rodzaju kwiatki oraz inne kształty naklejane bądź wtapiane w paznokcie. Takie ozdoby do paznokci dodają im uroku, ale często dopasowywane są również do kreacji. Co ciekawe, nawet niektóre panny młode decydują się na takie oryginalne uzupełnienie klasycznego manicure. Okazuje się bowiem, że wykorzystanie odpowiedniej palety barw, jak również i kształtów, może być bardzo eleganckie. Takie stonowane ozdoby do paznokci bynajmniej nie są kiczowate. Co więcej, uzupełniają klasyczny styl. Mogą również pasować do sukni ślubnej. Gdy omawiany jest temat czegoś takiego jak ozdoby do paznokci, nie można zapominać o umiarze. I ile w czasie wspomnianych zabaw karnawałowych dopuszczalne jest większe stylizacyjne szaleństwo, to jednak nawet po bardzo szalonej imprezie trzeba wrócić do pracy bądź szkoły. Wówczas nie wszystkie ozdoby do paznokci będą pasowały do sytuacji. By nie narażać się przełożonym lub nauczycielem, a przede wszystkim nie wyglądać śmiesznie czy nawet trochę żałośnie, warto postawić na klasyczne, nie tak rzucające się w oczy ozdoby do paznokci. Najlepsze rady ekspertów!

Można na przykład uzupełnić nimi tylko wybrane palce. Lepiej też postawić na niewielkie dodatki. Jeżeli ozdoby do paznokci widać z daleka, wówczas zapewne nie będą one czymś na co dzień. Wiele kobiet robi natomiast manicure na dłuższy czas. Chcą mieć ładnie pomalowane paznokcie także po szalonym weekendzie pełnym zabawy. Odpowiednio dobrane ozdoby na paznokciach zapewnią taki właśnie efekt. Czasami zatem warto postawić na te łagodniejsze rozwiązania. Nawet wówczas gdy kuszą wielkie, wręcz biżuteryjne dodatki. Doświadczona kosmetyczka wykona niemal każdy projekt. Pytanie tylko, czy za chwilę nie będzie musiała niszczyć efektów swojej pracy. Ozdoby do paznokci są ok. Czynią manicure bardziej oryginalnym. Trzeba jednak wybierać je z rozwagą.

 

 

 

Dodaj komentarz