Co powinnaś wiedzieć o manicure hybrydowym?

Manicure hybrydowy w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności. Dla wielu kobiet jest on najlepszym sposobem na piękne paznokcie. W tym artykule wyjaśnimy, czym odznacza się ten rodzaj manicure na tle żelowego i akrylowego. Istnieje duża szansa, że poznawszy właściwości hybryd, będziesz chciała je wypróbować!

Manicure hybrydowy – jakie są zalety?

W manicure hybrydowym używa się preparatu składającego się z lakieru i żelu, który utwardzony przez lampę UV/LED może utrzymać się na paznokciach nawet przez kilka tygodni. Ponieważ nie trzeba go codziennie nakładać, świetnie pasuje do współczesnego zabieganego trybu życia. Co więcej, wyróżnia się tzw. „mokrym efektem” nadającym mu bardzo świeżego i lśniącego wyglądu. Te zalety sprawiają, iż ten rodzaj manicure często uważany jest za najwygodniejszą i zarazem najestetyczniejszą opcję, jeśli chodzi o stylizację paznokci.

Manicure hybrydowy w salonie – zalety i wady

Jeżeli paznokcie hybrydowe brzmią dla Ciebie interesująco, na pewno będziesz chciała dowiedzieć się, gdzie można wykonać taki manicure i ile on kosztuje? Masz dwie opcje – możesz zdecydować się na odwiedzenie salonu manicure lub zrobienie paznokci samodzielnie. Obie opcje mają swoje zalety, które warto rozważyć.

Manicure hybrydowy zrobiony w salonie to na pewno wygoda. Cena usługi wynosi od 60-150 zł i jeżeli znajdziesz dobry salon, na pewno nie będziesz żałować wydanych pieniędzy. W profesjonalnym salonie manicure można liczyć na wysoki poziom wykonania i jakość zastosowanego lakieru. Wizyta w salonie może być jednak dla wielu osób dużym wydatkiem, szczególnie że po kilku tygodniach będzie trzeba do niego wrócić, by zmienić manicure.

Uroki domowego manicure

Wspomniana powyżej kwestia finansów jest jednym z powodów, dla których wiele kobiet decyduje się na samodzielne nakładanie hybryd. Na dłuższą metę jest to spora oszczędność – dobra lampa UV/LED na początek to wydatek niewiele większy niż wizyta w dobrym salonie. Potem będzie trzeba kupić tylko narzędzia i zestaw lakierów, by rozpocząć nakładanie manicure. Możliwości są tym większe, iż sklepy internetowe takie jak lakieryhybrydowe.pl mają w swojej ofercie lakiery takie jak SEY by Cosmetics Zone, które wykorzystywane są w najlepszych salonach manicure i świetnie sprawdzą się również w domowych warunkach.

Z drugiej strony, samodzielne nakładanie manicure hybrydowego może być z początku dosyć wymagającym zadaniem. Aby uzyskać dobre efekty, trzeba będzie poświęcić nieco czasu, by dobrze nauczyć się rzemiosła. Na szczęście w internecie nie brakuje przystępnych poradników, które w prosty sposób wyjaśniają, jak nakładać manicure hybrydowy. Domowa zabawa w manicure może okazać się świetnym hobby, a nawet całkiem dochodowym biznesem. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, byś dobrze opanowała nakładanie manicure hybrydowego i zaoferowała swoje usługi innym!

Dodaj komentarz